12 darabos háromszög alakú sminkszivacs készlet - Rózsaszín latex alapozó ékek
Brand: PRIMA
Termékkód: 1368-12
Raktáron
Leírás
Töltsd fel a készleted ezzel a 12 darabos háromszög alakú sminkszivacs készlettel, amely tökéletes az alapozó sima és precíz felviteléhez. Személyes és professzionális használatra egyaránt tervezett latex alapozó ékek, amelyek minden használatnál egyenletes, csíkmentes fedést biztosítanak.Minden sminkszivacs praktikus háromszög alakú, amely lehetővé teszi a nehezen elérhető területek, például a szem, az orr és az állkapocs környéke könnyű elérését. A puha, rugalmas textúra biztosítja a termék kontrollált eloszlását és a könnyed keverést.
Ideális folyékony alapozókhoz, krémes formulákhoz és préselt púderekhez, ezek a nagy kiszerelésű sminkszivacsok tökéletesek mindennapi használatra, sminkeseknek, szalonoknak vagy gyakori cserére.
Főbb jellemzők:
• Kiváló minőségű latex - rugalmas és tartós
• Puha, nedvszívó textúra a kényelmes felvitelhez
• Háromszög alakú ék a precíz eldolgozáshoz
• Folyékony alapozóhoz és púderhez alkalmas
• 12 darabos kiszerelés - ideális professzionális vagy mindennapi használatra
Használat:
1. Felvitel előtt enyhén nedvesítse meg a szivacsot a természetes eredmény érdekében.
2. Gyengéd ütögető mozdulatokkal vigye fel az alapozót vagy a púdert.
3. Használat után mossa le akár 60°C-on a higiénia megőrzése érdekében.
4. A legjobb teljesítmény érdekében rendszeresen cserélje ki.
Válassza ezt a 12 darabos háromszög alakú alapozó szivacs kiszerelést a mindennapi konzisztens, egyenletes és professzionális sminkeredményért.
Specifikációk
| Brand | PRIMA |
|---|---|
| MPN | 1368-12 |
Vélemény hozzáadása
Írja meg saját véleményét
Neked ajánljuk!
- -15%
0147-100-M PRIMA Eldobható Spa fejpántok, Nem szőtt, M-es méret, 100 db
2928.38 Ft (3719.04 Ft HÉA-val ) -
1501 PRIMA Ovális Sminkszivacs, Fehér - Sima és Egyenletes Alapozó Felvitel
345.94 Ft (439.34 Ft HÉA-val )


HU
RO
EN
BG
FR
DE


